אודות

אודות מרכז שרות סגול כרמיאל

בסגול, סוכנות מורשית טויוטה, אנחנו עושים הכל כדי שהלקוח ירגיש בבית.
לשם כך, הצוות מעניק ללקוחות תחושה של נוחות לצד הקפדה על שירות, שקיפות ואמינות. "הכל נעשה בשיתוף פעולה מלא יחד עם הלקוח.
אנחנו חותרים למערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוחות שלנו, ואנחנו עובדים קשה על מנת שכל לקוח שיוצא מפה ירגיש שהרכב שלו מטופל ברמה הכי גבוהה ומקצועית שיש", אומר שאול גוזלי, הבעלים של הסוכנות שכוללת אולם תצוגה ומרכז שירות. דור שני למוסכים ודור שלישי לכרמיאל

הסוכנות המשפחתית נטועה עמוק בכרמיאל.
את הסוכנות הקים שאול גוזלי, בן לאחת מעשר המשפחות הראשונות שייסדו את העיר.
כיום בניו מנהלים את מרכז השירות של צ'מפיון מוטורס המהווה חלק מהעסק המשפחתי.
"אנחנו דור שני למוסכים ודור שלישי לכרמיאל שמגדל בימים אלה דור רביעי", מספר שאול.

העסק המשפחתי הוותיק הוקם בכרמיאל בשנת 1993, תחילה כמוסך כללי, ולאחר כשנה הפך למוסך מורשה של סקודה בעקבות האיחוד העולמי והמקומי בין סקודה לפולקסוואגן.
לימים הקים שאול את סגול, מרכז שירות מורשה טויוטה.
כיום למשפחה קבוצה של שלושה מוסכים הפועלים באזור התעשייה של כרמיאל: סגול – מרכז שירות מורשה וסוכנות מורשית טויוטה, סגול – מרכז שירות מורשה פולקסוואגן וסקודה מטעם צ'מפיון מוטורס, ובנוסף מוסך כללי לכל סוגי הרכב.
את הפעילות מרכזת הקבוצה בשני מקומות באזור התעשייה כרמיאל.

סגול כרמיאל
סגול כרמיאל

סקירה מלאה על חברת סגול כרמיאל – מרכז שירות לרכב

מתחם הרכבים של סגול כרמיאל בולט בהיקפו המדהים במתן שירותים מקיפים לרכבים. בבעלות החברה מתקן עצום ומאובזר המספק את כל הצרכים של הרכב, מה שהופך אותו לפתרון נקודתי לכל דרישות הרכב. מתחזוקה שוטפת ועד לתיקונים גדולים, סגול כרמיאל מציעה מגוון רחב של שירותים המיועדים לשמור על מצב אופטימלי של רכבים.

בסגול כרמיאל, הלקוחות יכולים ליהנות ממגוון שירותים המכסים הכל, החל מתיקונים מכניים ועד לפחחות וצביעה. הטכנאים המיומנים של החברה בקיאים באבחון ותיקון בעיות מכאניות שונות, ומבטיחים שהרכבים חוזרים לכביש במהירות ובבטיחות. יתרה מכך, מחלקת הפחחות והצביעה שלהם מתהדרת בציוד ובטכניקות מתקדמים, המבטיחות תיקונים ללא רבב וגימור בתולי.

בנוסף לתיקונים, סגול כרמיאל מספקת גם שירותי תחזוקה מונעת כגון החלפת שמן, איזון צמיגים ובדיקת בלמים. תחזוקה שוטפת חיונית להארכת תוחלת החיים של כלי רכב ולמניעת תקלות בלתי צפויות. הטכנאים המומחים של סגול כרמיאל פועלים לפי הנחיות היצרן ומשתמשים בחלקים איכותיים על מנת להבטיח שכלי הרכב יקבלו את הטיפול הטוב ביותר שניתן.

כמו כן, מתחם הרכבים של סגול כרמיאל מציע שירותים מעבר לתיקוני מכונות ופחחות. הם גם מספקים שירותים נוספים כמו טריד אין, ציפוי ננו קרמי, מצברים, והתקנות ואביזרים לרכב.
גישה מקיפה זו מאפשרת ללקוחות לקבל את כל צרכי הרכב שלהם במיקום נוח אחד, וחוסכת להם זמן ומאמץ.

"איכות היא לא מעשה, זה הרגל" – איך סגול כרמיאל מקיים את העיקרון הזה?

סגול כרמיאל מאמין בתוקף העיקרון ש"איכות זה לא מעשה, זה הרגל". ערך ליבה זה מושרש בכל היבט של פעילותם, ומבטיח שהלקוחות יקבלו שירות וביצוע יוצאי דופן.

כדי לקיים עיקרון זה, סגול כרמיאל מתחיל בהשקעה בטכנאים מיומנים ומומחים בתחומם. אנשי מקצוע אלה עוברים הכשרה מתמשכת כדי להישאר מעודכנים בהתקדמות העדכנית ביותר בטכנולוגיית הרכב. המומחיות והקפדה על הפרטים הקטנים מבטיחים שכל שירות המבוצע בסגול כרמיאל עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות.

יתרה מכך, חברת סגול כרמיאל מספקת רק חלפים איכותיים לתיקונים והחלפות. הם מבינים ששימוש בחלקי משנה יכול לפגוע בביצועים ובאורך החיים של כלי רכב. באמצעות שימוש בחלקים איכותיים, סגול כרמיאל דואגת להחזרת רכבי הלקוחות למצבם המקורי תוך שמירה על אמינותם ובטיחותם.

בנוסף, המחויבות של סגול כרמיאל לאיכות משתרעת על הציוד המתקדם וכלי האבחון המתקדמים שלהם. הם משקיעים בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לאבחן במדויק ולטפל בכל בעיה של כלי רכב. זה לא רק חוסך זמן אלא גם מבטיח שהתיקונים יבוצעו בצורה נכונה בפעם הראשונה, וממזער את הסיכוי לבעיות חוזרות.

כמו כן, סגול כרמיאל שומרים על מיקוד חזק בשביעות רצון הלקוחות. הם נותנים עדיפות לתקשורת פתוחה, הקשבה אקטיבית לדאגות הלקוחות ומתן הסברים שקופים על העבודה שצריך לעשות. על ידי עדכון הלקוחות לאורך כל התהליך, סגול כרמיאל בונים אמון ומבטיחים שהם מרוצים לחלוטין מהתוצאות הסופיות.

איך סגול כרמיאל מגדיר מחדש את שביעות רצון הלקוחות בענף הרכב?

עם ההתמקדות הבלתי מעורערת בשביעות רצון הלקוחות, סגול כרמיאל מחוללת מהפכה בתעשיית הרכב על ידי הצבת סטנדרטים חדשים והגדרה מחדש של מה המשמעות של מתן שירות יוצא דופן. להלן שלוש דרכים מרכזיות שבהן סגול כרמיאל עושה את ההבדל:

תקשורת אישית ושקופה:
סגול כרמיאל מבינים שתקשורת אפקטיבית היא הבסיס לחוויית לקוח חיובית. הם הטמיעו ערוצי תקשורת מותאמים אישית ושקופים כדי להבטיח שהלקוחות יהיו תמיד מעודכנים ומעורבים בתהליך. החל ממתן הסברים מפורטים על עבודות התיקון ועד להצעת עדכונים שוטפים על מצב הרכב שלהם, סגול כרמיאל שומרים על לקוחות מעודכנים ומעורבים לאורך כל מסע השירות.

טכנולוגיה ומומחיות מתקדמת:
סגול כרמיאל מכירים בחשיבות להישאר מעודכנים בהתקדמות האחרונה בטכנולוגיית הרכב. הם משקיעים בכלי אבחון וציוד חדישים, המאפשרים לטכנאים המיומנים שלהם לאבחן במדויק ולטפל בכל בעיה ברכב. על ידי שילוב של טכנולוגיה מתקדמת עם המומחיות שלהם, סגול כרמיאל מבטיחים שהלקוחות יקבלו שירות ברמה הגבוהה ביותר העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

שירות פרואקטיבי ובזמן:
סגול כרמיאל עושה מעל ומעבר למתן שירות יזום ובזמן ללקוחותיה. הם מבינים כי תקלות או תאונות בלתי צפויות עלולות להיות מלחיצות, ולכן הם שואפים לספק סיוע מהיר ויעיל. בין אם מדובר במתן סיוע חירום בצידי הדרכים ובין אם מדובר במתן עדיפות לתיקונים דחופים, סגול כרמיאל מתחייבת לצמצם את זמני ההשבתה ולהחזיר את הלקוחות לכביש בהקדם האפשרי.

לסיכום, חברת סגול כרמיאל בולטת בענף הרכב המורכב והעצום ומציעה מגוון רחב של שירותים. המחויבות שלהם לאיכות ולשביעות רצון הלקוחות הופכת אותם לבחירה אידיאלית עבור כל הצרכים הקשורים לרכב.

לשיחת ייעוץ ללא עלות עם מרכז שירות סגול כרמיאל
חייגו >> 073-7818233

Call Now Button דילוג לתוכן